Šī vietne izmanto sīkdatnes.
Mūsu vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu un uzlabotu tīmekļa vietnes darbību, sniegtu vietnes apmeklētājiem pielāgotu informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, analizētu vietnes apmeklējumu.

Tukums

Tukums – burvīga pilsēta rietumlatvijā, iemieso rāmu vēstures un mūsdienu sajaukumu.

Pilsēta atrodas starp Latvijas laukiem un izstaro nepiespiestu, provinciālu atmosfēru, kas aicina apmeklētājus atpūsties un sajust Tukuma mieru. Pilsētas sirdi rotā labi saglabājusies 19. gadsimta koka arhitektūra, kas piešķir tai mūžīgu, gleznainu kvalitāti. Cauri pilsētai vijas bruģakmens ielas, vedot uz savdabīgiem veikaliem, kafejnīcām un vietējiem tirgiem, kur var izbaudīt autentiskās reģiona garšas. Mežu ieskautais Tukums piedāvā plašas iespējas dabas mīļotājiem, sākot no nesteidzīgām pastaigām pa Tukuma Brīvdabas muzeju un beidzot ar piedzīvojumiem bagātākiem pārgājieniem pa apkārtējiem dabas rezervātiem.

Tukums ir pazīstams arī ar saviem sirsnīgajiem un pretimnākošajiem cilvēkiem, kuru saliedētība izpaužas pilsētas pasākumos un svētkos, svinot gan vecās, gan jaunās tradīcijas. Ar savu mierīgo gaisotni un patieso viesmīlību Tukums nodrošina apburošu atpūtu tiem, kas meklē atelpu no pilsētas dzīves steigas.

Uzzini Vairāk