Datu
Aizsardzība

Pēdējo reizi atjaunināts: 2023. gada 1. novembris.
 
Lūdzu, rūpīgi izlasiet šos lietošanas noteikumus, pirms izmantojat šo vietni, ko pārvalda RA Events (“mēs” vai “mūsu”).
 
Noteikumi nosaka kārtību, kādā RA Events nodrošina Tet Rally Latvia (2024. gada 18.-21. jūlijs) (turpmāk – Pasākums) apmeklētāju (turpmāk kopā – apmeklētāji) datu apstrādi, drošību un aizsardzību. SIA "RA EVENTS", Juridiskā adrese: Kalnciema iela 40E, Rīga, LV-1093, Latvija; Reg. Nr.41203049203.
 
Jebkurā laikā pieprasīt Pārzinim informāciju par Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantā norādīto personu.

Lai piekļūtu attiecīgajiem datiem un saņemtu Vispārīgās datu aizsardzības regulas 15.pantā noteikto informāciju, sazinoties ar RA Events.

Lūgt Pārzinim labot, dzēst vai ierobežot personas datu apstrādi vai iebilst pret šādu apstrādi saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas 17. un 21. pantu.

Apmeklētājs var īstenot savas tiesības, tai skaitā tiesības iebilst vai uzdot jautājumus Pārzinim rakstiski pa e-pastu: info@raevents.lv.


Ja mainās personas sniegtie personas dati, persona ir tiesīga pieprasīt labot (koriģēt) savus personas datus, sazinoties ar Pārzini pa e-pastu: info@raevents.lv.

Datu subjekts jebkurā gadījumā var vērsties tuvākajā datu aizsardzības uzraudzības iestādē tās noteiktajā kārtībā; Latvijas uzraudzības iestāde Datu valsts inspekcija, savā mājaslapā www.dvi.gov.lv ir norādījusi informāciju kā iesniegt pieteikumu.

Ja apstrādātājs pasākuma administratīvajā organizēšanā personas datu apstrādei iesaista citus apstrādātājus, apstrādātājs tiem var nodot ierobežotus personas datus. Apstrādātājs nodrošina Pārzinim piekļuvi personas datiem, kas nodoti citam apstrādātājam.

Ja tiek piesaistīts cits apstrādātājs, tad Apstrādātājs nodrošina, ka šim citam apstrādātājam būs jāievēro šie noteikumi.

Jūsu piekļuve Pakalpojumam un tā izmantošana ir atkarīga no tā, vai jūs piekrītat šiem Noteikumiem un ievērojat tos. Šie Noteikumi attiecas uz visiem vietnes apmeklētājiem un visiem, kas iesniedz Tet Rally Latvia pieteikumu vai ir Tet Rally Latvia apmeklētāji.

Apmeklējot mūsu vietni vai reģistrējoties, jūs piekrītat ievērot šos noteikumus. Ja Jūs nepiekrītat kādai no noteikumu daļai, Jūs nedrīkstat iesniegt reģistrācijas anketu Tet Rally Latvia.

Reģistrējoties, apmeklētājs piekrīt, ka organizācijas komiteja izmantos viņa datus. Līgumu var atsaukt neformāli, rakstot e-pastu uz: info@raevents.lv. Informāciju par mūsu pasākuma apmeklētājiem vācam atbildīgi, saskaņā ar spēkā esošajiem datu aizsardzības tiesību aktiem.

 
Sazinieties ar mums

 
Ja jums ir kādi jautājumi par šiem Noteikumiem, lūdzu, sazinieties ar mums: info@raevents.lv.

Šī vietne izmanto sīkdatnes.
Mūsu vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu un uzlabotu tīmekļa vietnes darbību, sniegtu vietnes apmeklētājiem pielāgotu informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, analizētu vietnes apmeklējumu.