VIP / Viesu programma

VIP / VIESU PROGRAMMA-CEĻVEDIS

ŠEIT PIEEJAMS VIP / VIESU PROGRAMMA-CEĻVEDIS PDF FORMĀTĀ (55mb).

LŪDZU IEPAZĪSTIETIES AR NODERĪGU INFORMĀCIJU, PIRMS APMEKLĒJAT SACENSĪBAS!

Jūs esat saņēmis VIP biļeti ar QR kodu. Lai iekļūtu pasākuma teritorijā / ātrumposmā, Jums ir nepieciešams apmeklēt biļešu maiņas punktu, lai, noskenējot biļeti, Jūs saņemtu aproci.

Ceturtdien, 18. jūlijā
Biķernieku trasē pie galvenās ieejas (atsevišķā VIP / viesu biļešu maiņas punktā)
no plkst. 12.00-21.00

Braukšanas norādes (Waze)

Piektdien, 19. jūlijā
pie ieejas VIP zonā (Talsu Tautas nams) no plkst. 15.30 līdz 21.30
vai, ja vēlaties apmeklēt ātrumposmus pirms VIP zonas – biļešu maiņas punktos:
Talsi ATU no plkst. 08.00-19.00

Braukšanas norādes (Waze)


Tukums (E22) no plkst. 08.00-18.00

Braukšanas norādes (Waze)


Sestdien, 20. jūlijā
pie ieejas VIP zonā (Liepājā) no plkst. 17.30 līdz 23.00
vai, ja vēlaties apmeklēt ātrumposmus pirms VIP zonas – biļešu maiņas punktos:
Priedainē no plkst. 06.00-18.00

Braukšanas norādes (Waze)


Grobiņā no plkst. 06.30-18.00

Braukšanas norādes (Waze)


Kalvenē no plkst. 06.30-21.00

Braukšanas norādes (Waze)


Svētdien, 21. jūlijā
pie ieejas VIP autostāvvietā no plkst. 06.30-15.00
Grobiņā no plkst. 06.30-15.00

Braukšanas norādes (Waze)


Kalvenē no plkst. 06.30-15.00

Braukšanas norādes (Waze)

Biļeti var noskenēt tikai vienu reizi un saņemt vienu aproci. Aproce jāuzliek uz rokas, un tai jābūt uz apmeklētāja rokas visu sacensību laiku.

Aprocei ir pievienots čips, kuru Jums būs jānoskenē katru reizi, ierodoties, kā arī dodoties prom no VIP viesu zonas.

Aproci ir aizliegts nodot citām personām.

Organizators neuzņemas atbildību, kā arī nenodrošinās ieeju VIP zonā, ja aproce un/ vai čips būs bojāti, kā arī, ja biļete vai aproces čips jau būs izmantota, to noskenējot.

Bezmaksas ieeja bērniem vecumā no 0 līdz 10 gadiem, ja:

• ir izņemta bezmaksas VIP bērnu biļete (www.bilesuparadize.lv);

• ar vienu VIP viesu biļeti ir iespējams izņemt vienu VIP bērnu biļeti;

• bērnam ir līdzi un var uzrādīt personas / vecumu apliecinošu dokumentu.Jauniešiem vecumā no 11 līdz 17 gadiem (ieskaitot) ir nepieciešama VIP Junior biļete.

Konkrētās dienas VIP biļete ļauj apmeklēt visus tajā dienā notiekošos ātrumposmus.VIP biļetē nav iekļauta automašīnas caurlaide, tā ir jāiegādājas atsevišķi – katrai sacensību dienai.

VIP autostāvvietā vietu skaits ir ierobežots.

Visa jaunākā informācija: Tet Rally Latvia mājaslapā www.lvrally.com, kā arī sacensību sociālo tīklu kontos.

Pasākuma laikā operatīvākais informācijas kanāls par notikumiem ātrumposmos, sastrēgumiem un citām informatīvām ziņām ir oficiālais rallija radio – Kurzemes Radio.

Visiem sacensību apmeklētājiem, ieskaitot VIP / viesus, jāievēro apmeklētāju noteikumi un ar tiem iepazīties var šeit.

Atrodoties sacensību teritorijā, apmeklētājs piekrīt, ka sacensību norises laikā viņš var tikt filmēts un / vai fotografēts un attēls vai video kadri ar viņu var tikt izmantoti komerciālos, t.sk. reklāmas nolūkos bez atlīdzības un autortiesību piemērošanas.Sacensības tiks filmētas un fotografētas. Iegādājoties biļeti un / vai apmeklējot sacensības, apmeklētājs ir brīdināts un piekrīt sava izskata, attēla, balss, vārda un līdzības neierobežotai izmantošanai publicēšanai masu medijos, t.sk. sociālajos tīklos, tostarp komerciālos nolūkos.

Autosports var būt bīstams! Neskatoties uz to, ka organizators veic visus iespējamos drošības un piesardzības pasākumus, autosportā var notikt neparedzami negadījumi. Apmeklētāji ir pilnībā atbildīgi par sevi, un tiem ir jāvērtē, vai viņu drošība sacensību norises vietā nav apdraudēta.Organizators patur tiesības veikt izmaiņas VIP programmā.

Rallija apmeklētāju drošības noteikumi pieejami šeit: https://www.lvrally.com/skatitajiem/drosibas-noteikumi

VIP Programmas:

VIP Biķernieku trase

Ceturtdiena, 18. jūlijs
SSS1 Bikernieki track

Ātrumposma garums: 10.80 km
Pirmās rallija automašīnas starts plkst. 20.05

VIP zona atvērta no plkst. 16.00 līdz 23.00
VIP zonas atrašanās vieta: A sektora tribīne

VIP autostāvvieta: Auto stāvlaukums Biķernieku trases galvenās ieejas labajā pusē/

iebraukšana pa S. Eizenšteina ielu, sekojot organizatoru norādēm/
koordinātes: 56.965400, 24.232037

Ja ir iespēja, tad aicinām neizmantot privāto automašīnu!

Biķernieku trasē paredzētas aktivitātes un dažādas norises pirms pirmā ātrumposma starta – lūdzu, sekojiet aktuālākajai informācijai un plānojiet ierašanos laicīgi.

CSDD Biķernieku trase ir unikāla motoru sporta sacīkšu trase, jo atrodas Latvijas galvaspilsētā – Rīgā, tikai pārdesmit minūšu braucienā no pilsētas centra. Kopš trases atklāšanas pagājušā gadsimta sešdesmitajos gados, tā ir uzņēmusi gan vietēja, gan starptautiska mēroga sacensības, taču šogad tās vēstures grāmatās lapās tiks ierakstīta arī FIA pasaules rallija čempionāta posma norise!Biķernieku trases ātrumposms ir viens no tehniskākajiem šajā rallijā, un tas ir veidots, izmantojot gan leģendāro “elkoņa” līkumu, “Raganas katlu”, kā arī sekcijas no rallijkrosa trases, kuras vēl pirms dažiem gadiem uzņēma Pasaules RX sacensības ar tādiem leģendāriem un atpazīstamiem rallija autosportistiem kā Peters Solbergs, Kens Bloks, Ole Kristians Veibijs un… uz Biķernieku asfalta finiša taisnes uzvaras laurus ir plūcis pats Sebastjans Lēbs!

Biķernieku trasē dalībnieki veiks vairākus apļus, nodrošinot skatītājiem nemitīgu izklaidējošu šovu visa vakara garumā, ļoti pārredzamā un tuvā distancē!

Biķernieku trases VIP zona atrodas A tribīnē, ātrumposma pirmajā daļā, pavisam netālu no starta pirmajam WRC ātrumposmam Latvijā! No tribīnes būs redzams jaudīgais starta brīdis, kā arī vairākas trases sekcijas, kurās sportistiem būs jārāda savas prasmes gan izveicībā kartinga trasē, kā arī rallijkrosa sekcijaā, kurā iekļauti tramplīni.

Viesiem tiks nodrošināta atsevišķa ieeja, sēdvieta tribīnē, ēdināšanas zona ar plašu ēdiena izvēli, atvērtais bārs ar vieglajiem alkoholiskajiem un bezalkoholiskajiem dzērieniem, kā arī tirdzniecības bārs. VIP zonā atradīsies ekrāni, kuros varēs sekot līdzi rallija tiešraidei, par norisēm trasē un ap to informēs un viesus izklaidēs moderators, bet mazajiem rallija līdzjutējiem būs pieejams bērnu stūrītis.Pie galvenās ieejas atradīsies fanu zona ar partneru aktivitātēm, kā arī tirdzniecības vietām. VIP viesi sacensību norises laikā drīkst apmeklēt arī citus Biķernieku trasē esošos skatpunktus.

VIP Talsi

Piektdiena, 19.jūlijs
SS8 Talsi

Ātrumposma garums: 20.74 km
Pirmās rallija automašīnas starts plkst. 17.20

VIP zona atvērta no plkst. 15.30 līdz 21.30
VIP zonas atrašanās vieta: Talsu tautas nams

VIP autostāvvieta:Auto stāvlaukums netālu no Talsu novada pašvaldības /

piebraukšana no K. Valdemāra ielas uz Kareivju ielu, sekojot norādēm/
koordinātes: 57.246881, 22.585565

Lūdzu ņemiet vērā, ka iela, pie kuras atrodas VIP zona, būs slēgta, tuva piebraukšana nebūs iespējama, tāpēc lūgums izmantot autostāvvietu.

Bez Talsu pilsētas ātrumposma nebūtu iedomājama Tet Rally Latvia norise! Talsu pilsētas ātrumposms, kas norisināsies pašā Talsu sirdī, pie Talsu ezera, vēsturiski ticis izmantots ar asfalta segumu, taču WRC laikā tas mīsies ar turpinājumu uz grants seguma.

VIP zona atradīsies pie Talsu Tautas nama, kas būs netālu no ātrumposma starta, kur skatītājiem būs iespēja skatīt WRC automašīnas, izbraucot visiem zināmo, tradicionālo Talsu ātrumposma centrālo-atpakaļejošu līkumu, bet pēc tam sportistiem parādot savas prasmes, veicot dinamiskus manevrus un apbraucot šķēršļus. Ātrumposms norisināsies vienu reizi.

Viesiem tiks nodrošināta atsevišķa ieeja, ēdināšanas zona ar plašu ēdiena izvēli, atvērtais bārs ar vieglajiem alkoholiskajiem un bezalkoholiskajiem dzērieniem, kā arī tirdzniecības bārs. No VIP zonas varēs vērot rallija tiešraidi, bet mazajiem rallija līdzjutējiem būs pieejams bērnu stūrītis.

VIP Liepāja

Sestdiena, 20. jūlijs
SS16 Liepaja City Stage

Ātrumposma garums: 2.50 km
Pirmās rallija automašīnas starts plkst. 20.15

VIP zona atvērta no plkst. 17.30 līdz 23.00
VIP zonas atrašanās vieta: Kūrmājas prospektā pie rotācijas apļa

VIP autostāvvieta:
Auto stāvlaukums netālu no Liepājas Jūrniecības koledžas, Muitas iela 12, Liepāja/

Piebraukšana no Celtnieku ielas uz Muitas ielu, sekojot norādēm/
koordinātes: 56.514537, 20.999235

Lūdzu ņemiet vērā, ka tuva piebraukšana pie VIP zonas nebūs iespējama, kā arī, lūdzu, ierodieties uz ātrumposmu laicīgi!

Tā kā vēju pilsētai Liepājai ir dziļas un spēcīgas saknes rallija vēsturē, tad noteikti neiztikt bez tā, ka WRC posms viesosies šīs rallija pilsētas ielās! Liepājas pilsētas ātrumposms norisināsies vienu reizi, piedāvājot skatītājiem iespēju vērot jaudīgos WRC Rally1 hibrīda automobiļus un pārējos WRC dalībniekus Liepājas pilsētvidē, pavisam netālu no pludmales.VIP zona atradīsies tuvu ātrumposma startam, pie apļveida krustojuma /rotācijas apļa, kurā dalībnieki skatītājus priecēs, rādot savas prasmes, izbraucot apli jaudīgās sānslīdēs, kas izskatīsies tik pat jaudīgi kā šova element! Rallija ekipāžu spējas un manevrus līkumos būs iespējams vērot rotācijas aplī divas reizes.Viesiem tiks nodrošināta atsevišķa ieeja, ēdināšanas zona ar plašu ēdienu izvēli, atvērtais bārs ar vieglajiem alkoholiskajiem un bezalkoholiskajiem dzērieniem, kā arī tirdzniecības bārs.No VIP zonas varēs vērot lielo ekrānu, kurā tiks pārraidīta tiešraide visa ātrumposma laikā, kā arī baudīt rallija moderatora komentārus par notiekošo trasē. Tiks nodrošināts arī bērnu stūrītis.

VIP Vecpils Power Stage

Svētdiena, 21. jūlijs

SS18 Mazilmāja 1
SS 20 Mazilmāja 2 (Wolf Power Stage)


Ātrumposma garums: 13.42 km
Pirmās rallija automašīnas starts:
SS18: plkst. 10.05
SS20: plkst. 14.15


VIP zona atvērta no plkst. 08.00 līdz 18.00

VIP autostāvvieta: piebraukšana no Mazlāņiem uz Dižilmāju, sekojot norādēm/
koordinātes: 56.600521, 21.539922

Lūdzu ņemiet vērā, ka tuva piebraukšana pie ātrumposma skatpunkta nav iespējama drošības apsvērumu dēļ. Izmantojot norādīto autostāvvietu, rēķinieties ar laiku, kas jāveic no autostāvvietas līdz VIP zonai.

Vecpils autotrasē skatītājiem būs vēl nebijusi iespēja gūt unikālu un notikumiem piepildītu rallija piedzīvojumu visas dienas garumā – ātrumposms autotrasē tiks veikts divas reizes, bet starplaikos netālu no VIP zonas atradīsies arī re-group zona, kurā dalībnieki pulcēsies pēc un pirms ātrumposma norises. Ātrumposmam norisinoties otru reizi, tas būs Power Stage – dienas izšķirošais un noslēdzošais ātrumposms, kurā ekipāžas var izcīnīt papildus punktus. Vecpils trasē varēs redzēt ne tikai cīņas ātrumposmā, bet arī WRC Latvijas posma finišu, kā arī apbalvošanas ceremoniju.

Autotrase no VIP zonas būs labi pārredzama, kā arī sagaidāms, ka dalībnieki trasē veiks lēcienus!Viesiem tiks nodrošināta atsevišķa ieeja, ēdināšanas zona ar plašu ēdiena izvēli, atvērtais bārs ar vieglajiem alkoholiskajiem un bezalkoholiskajiem dzērieniem, kā arī tirdzniecības bārs.VIP zonas viesiem būs redzams ekrāns, kurā tiks translēts viss ātrumposms tiešraidē, kā arī viesus izklaidēs rallija moderatori! Mazie rallija fani varēs izklaidēties bērnu stūrītī.