Privātuma Politika

Mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas ļauj apmeklētājam ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu. Sīkfaili izmantoti ar mērķi nodrošināt un uzlabot tīmekļa vietnes darbību, sniegt vietnes apmeklētājiem pielāgotu informāciju, analizēt mūsu datu plūsmu un vietnes apmeklējumu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs kopīgojam ar saviem komunikācijas, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko esat snieguši, lietojot citus viņu pakalpojumus. Sīkdatnes var atšķirties atkarībā no apmeklētās interneta vietnes sadaļas. Lietotājam jebkurā brīdī ir iespēja piekrist, atteikties vai mainīt savu piekrišanu.
Skatīt papildu informāciju par personas datu apstrādi un sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

POGAS:


- Piekrist visām
- Noraidīt

Sīkdatņu izmantošanas noteikumi

Sīkdatņu izmantošanas noteikumos lvrally.com interneta vietnē (turpmāk - dokuments) ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana lvrally.com interneta vietnē (turpmāk - mājaslapa), norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.


Kas ir sīkdatnes?


Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas no interneta pārlūka tiek nosūtītas uz Jūsu datora atmiņu mājas lapas apmeklēšanas laikā. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājas lapas lokāli glabāta atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā var atpazīt viņu un atbilstoši reaģēt, ar mērķi uzlabot vietnes lietošanas pieredzi.


Lietotājs var atspējot sīkdatņu izmantošanu, taču jāņem vērā, ka bez sīkdatnēm nebūs iespējams pilnvērtīgi izmantot visas mājaslapas piedāvātās funkcijas.
Mājaslapa lvrally.com izmanto obligāti nepieciešamās un analītiskās sīkdatnes.


Obligātās jeb tehniskās sīkdatnes nepieciešamas, lai lietotājs varētu brīvi apmeklēt un pārlūkot tīmekļa vietni un izmantot tās piedāvātās iespējas, tajā skaitā iegūt informāciju par pakalpojumiem. Šīs sīkdatnes identificē apmeklētāja ierīci, taču tieši neidentificē ierīces lietotāja identitāti, kā arī šīs sīkdatnes nevāc un neapkopo informāciju.


- Google Analytics (analītika)
- Google Tag (analītika)


Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, piemēram, apmeklējuma laiku un biežumu, kā apmeklētājs lieto mājaslapu, konstatē biežāk lietotās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru apmeklētājs ir izvēlējies patērēt, vai apmeklētāji saņem paziņojumus par kļūdām. u.tml. Informācija tiek lietota statistikas nolūkos apkopotā un anonīmā veidā, kas palīdz izdarīt secinājumus, lai noteiktu, kas interesē mājaslapas apmeklētājus, kā arī palīdz uzlabot mājaslapas funkcionalitāti, lai padarītu to ērtāk lietojamu. Šīs sīkdatnes identificē tikai apmeklētāja ierīci, un tās nav saistītas ar personalizētiem mārketinga piedāvājumiem. Sīkdatnes atbilstoši mājaslapas īpašnieks norādījumiem un tikai saskaņā ar norādītajiem mērķiem var pārvaldīt trešās personas, piemēram, Google Inc. izveidotās Google Analytics un Google Tag sīkdatnes. Plašāk ar Google Analytics pakalpojuma sniegšanas noteikumiem var iepazīties šeit: https://www.google.com/analytics/terms/us.html.


Analītisko sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir apmeklētāja piekrišana, kas tiek sniegta, ieliekot piekrišanas atzīmi sīkdatņu informatīvajā paziņojumā attiecīgajā piekrišanas logā.


Apmeklējot tīmekļa vietni, tiek attēlots paziņojums ar informāciju par to, ka tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklētājam sīkdatņu paziņojuma logā ir iespēja piekrist visu sīkdatņu aktivizēšanai, atzīmējot “Piekrist visam”. Tīmekļa vietnes apmeklētājam ir iespēja atteikties no izvēles sīkdatņu aktivizēšanas ar “Noraidīt”.

Apmeklētājam netiek piedāvāta iespēja atteikties no obligāto sīkdatņu izmantošanas, jo bez tām interneta vietnes lietošana būs traucēta vai nebūs iespējama. Obligāto sīkdatņu aktivizēšanai tīmekļa vietnes apmeklētāja piekrišana nav nepieciešama.


Apmeklētājs jebkurā brīdī var mainīt savu izvēli sīkdatņu izmantošanu tīmekļa mājaslapas apakšpusē, aktivizējot saiti “Sīkdatņu iestatījumi”.


Nospiežot “Piekrist visam” vai “Noraidīt”, apmeklētājs apstiprina, ka ir iepazinies ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem, t.sk. informāciju par sīkdatnēm (to izmantošanas veidiem, izmantošanas mērķiem, trešo personu iesaistīšanu utt.), kā arī piekritis konkrētiem sīkdatņu izmantošanas iestatījumiem.


Informējam, ka ikvienas tīmekļa pārlūkprogrammas drošības iestatījumos iespējama sīkdatņu ierobežošana, bloķēšana un dzēšana, piemēram, iestatījumos ir iespējams atzīmēt "Nekad nepieņemt sīkdatnes". Apmeklētājs sava pārlūka iestatījumus var arī mainīt tā, lai katru reizi, kad tiek aizvērts pārlūks, tiktu dzēstas saglabātās sīkdatnes. Atslēdzot sīkdatņu ievākšanu pārlūkā, apmeklētājs var pārtraukt informācijas iegūšanu un izmantošanu. Izmaiņas iestatījumos jāveic katrai pārlūkprogrammai atsevišķi.
Lvrally.com pastāvīgi pilnveido un attīsta savu mājaslapas darbību, kā rezultātā var rasties nepieciešamība pārskatīt un papildināt sīkdatņu izmantošanas noteikumus, tādēļ aicinām apmeklētāju regulāri iepazīties ar sīkdatņu izmantošanas noteikumu aktuālo versiju.


Visa informācija par lvrally.com mājaslapā izmantotajām sīkdatnēm un detalizēts sīkdatņu uzskaitījums ir pieejams mājaslapas sadaļā “Datu aizsardzība”.


Par apmeklētāju iegūtie dati no vietnē esošās saziņas formas (kontaktinformācija – telefona numurs un/ vai e-pasts) tiek ievākti tikai ar mērķi, lai sazinātos ar personu, ja konkrētā persona ir aizpildījusi saziņas formu, ievadot konaktinformāciju. Dati tiek uzglabāti mājaslapas platformā, bet tos ir iespējams izdzēst, sazinoties ar SIA “RA EVENTS”, vai tie tiks dzēsti pēc noteikta laika perioda.

Šī vietne izmanto sīkdatnes.
Mūsu vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu un uzlabotu tīmekļa vietnes darbību, sniegtu vietnes apmeklētājiem pielāgotu informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, analizētu vietnes apmeklējumu.