Mūsu Stāsts

Ceļā uz sapni

ILGI GAIDĪTS ĀTRUMS

Šī ceļojuma sākums iezīmējas 2009. gadā, kad talsinieks Raimonds Strokšs pieņēma izaicinājumu savā dzimtajā pilsētā sarīkot Latvijas rallija čempionāta posmu. Turpmāko gadu gaitā rīkotas gan nacionālā līmeņa sacensības, tā arī FIA Eiropas rallija čempionāta posmi un FIA pasaules rallijkrosa čempionāti posmi.

Neatlaidība, vadītāja harisma, kurzemnieku spīts un mērķtiecība – šīs spēcīgās rakstura īpašības un spēja visa ceļa garumā izveidot komandu, kuras katrs zobrats pilnā jaudā griežas vienā sazobē – šo līkumoto un izaicinājumiem bagāto ceļu aizvedis uz autosporta augsta kalna virsotni.

Sapnis, kas sākotnēji šķita tāls un nesasniedzams, sāk piepildīties.
2024. gadā Latvija pirmo reizi uzņems pasaules augstākā līmeņa rallija sacensības – FIA pasaules rallija čempionāta (WRC) posmu
, kas norisināsies Kurzemē un galvaspilsētā – Rīgā.

WRC Latvijas posms ir pierādījums tam,  ka sapņus – lai arī cik tāli un nesasniedzami tie šķistu – var sasniegt ar nelokāmu apņēmību, darba sparu, izturību un atbalstu no tiem cilvēkiem un partneriem, kas mums tic.

Mūsu stāsts ir apliecinājums sapņu piepildījumam, komandas spēkam un ticībai sev.

Pievienojies!

Ja vēlaties pievienoties mūsu pulkam, dodoties ceļā uz WRC Latvijā – kā brīvprātīgā darba veicējs, pakalpojuma sniedzējs vai partneris, lūdzu izmantojiet saziņas formu.

Kontakti

Laika skala

No pirmsākumiem līdz WRC posmam

2009
Sarīkots Rally Talsi.

Par starptautisku autosporta sacensību rīkotāja RA Events darbības sākumu uzskatāms 2009. gads, kad pirmo reizi Raimonda Strokša vadībā tika sarīkots Latvijas rallija čempionāta posms Rally Talsi.

2013
Latvijā pirmo reizi notiek FIA Eiropas rallija čempionāta (FIA ERČ) posms

Jau no pirmajiem FIA Eiropas rallija čempionāta posma norises gadiem, sacensību vizītkarte ir bijusi to augstais organizatoriskais līmenis, ko novērtējuši gan dalībnieki, gan rīkotājorganizācija, FIA amatpersonas un pārējās iesaistītās puses.

2016
Latvijā pirmo reizi notiek FIA pasaules rallijkrosa čempionāta (World RX) posms

No 2016. gada līdz 2022. gadam Latvijas vārds tika rakstīts FIA pasaules rallijkrosa čempionāta (World RX) kalendārā, un sacensības Biķernieku trasē Rīgā vairākkārt tika atzītas par labākajām čempionātā. Biķernieku trasē savu meistarību World RX laikā pierādījušas tādas autosporta leģendas un zvaigznes kā Sebastjēns Lēbs, Peters Solbergs, Kens Bloks un citi.

2021
RA EVENTS saņem piedāvājumu rīkot WRC posmu Latvijā 2024. gadā 🎉

"Apzināti vai neapzināti, bet par WRC posmu Latvijā droši vien esam sapņojuši no pirmā pašu rīkotā pasākuma 2009. gadā. Pirms 14 gadiem uztaisot pirmo ralliju, mēs diezgan ātri sapratām, ka gribam kaut ko lielāku par nacionālā čempionāta posmu, ka gribam tikt līdz augstākajam pakāpienam."

Raimonds Strokšs
Tet Rally Latvia direktors

2024
FIA WRC posma norise Latvijā

Rallijam sākot ceļu no Rīgas, caurvijot Kurzemi, līdz nonākot līdz jūras viļņu bangu un vēju pilsētai – Liepājai – 2024. gadā vasarā mūs sagaida vienas no vērienīgākajām sporta sacensībām, kādas jebkad sarīkotas Latvijā un, pateicoties četrām norises dienām, tie būs ilgstošākie un plašākie autosporta svētki, kādi jebkad notikuši Latvijā.

Šī vietne izmanto sīkdatnes.
Mūsu vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu un uzlabotu tīmekļa vietnes darbību, sniegtu vietnes apmeklētājiem pielāgotu informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, analizētu vietnes apmeklējumu.