Šī vietne izmanto sīkdatnes.
Mūsu vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu un uzlabotu tīmekļa vietnes darbību, sniegtu vietnes apmeklētājiem pielāgotu informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, analizētu vietnes apmeklējumu.

Liepāja

Liepāja, kas atrodas Latvijas Baltijas jūras krastā, ir pilsēta ar bagātu kuģniecības vēsturi un unikālu un vējainu raksturu – Liepāja – pateicoties spirgtajām jūras vēsmām – ir pazīstama arī kā Vēju pilsēta. Pilsētas piekraste stiepjas kilometru garumā, piedāvājot brīnišķīgu pludmali – tajā ir neparasti baltas, ļoti smalkas smiltis, kurās pēc vētrām nereti var atrast dzintara gabalus.

Liepājas vecpilsēta izstaro īpašu šarmu ar labi saglabāto koka arhitektūru, šaurajām ieliņām un burvīgajiem laukumiem. Pilsētas šarms jūtams arī rosīgajos tirgos, kur pulcējas gan vietējie iedzīvotāji, gan viesi, lai baudītu svaigus produktus un tradicionālos latviešu gardumus.

Liepāja ir arī mūzikas šūpulis – gan ar spēcīgām rokmūzikas saknēm, gan senām kordziedāšanas tradīcijām un bagātīgu klasiskās mūzikas mantojumu – pilsētas koncertzāle "Lielais dzintars" ir mūsdienu arhitektūras pērle un liecina par Liepājas māksliniecisko dabu. Māksla un kultūra liepājniekiem ir tuva, jo 2027. gadā Liepāja būs Eiropas kultūras galvaspilsēta. Ar savu jūras pievilcību, kultūras bagātību un sirsnīgiem vietējiem iedzīvotājiem Liepāja piedāvā neaizmirstamu pieredzi tiem, kas dodas uz tās krastiem!

Uzzini Vairāk