Šī vietne izmanto sīkdatnes.
Mūsu vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu un uzlabotu tīmekļa vietnes darbību, sniegtu vietnes apmeklētājiem pielāgotu informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, analizētu vietnes apmeklējumu.

Kuldīga

Kuldīga apmeklētājus spēj apburt ar savu idillisko šarmu. Kuldīga ir pazīstama kā "Ziemeļu Venēcija", un ir slavena ar Ventas ūdenskritumu, kas ir platākais ūdenskritums Eiropā, un kuram pāri ved vecais sarkano ķieģeļu tilts – tas ir viens no gleznainākajiem skatu punktiem visā Latvijā!

Pilsēta izstaro mierīgu atmosfēru ar Ventas rumbas raksturīgo skaņu kā nomierinošu fonu nesteidzīgo pilsētas pastaigu laikā. Kuldīgas vecpilsēta ir dzīva liecība tās bagātajam mantojumam ar labi saglabājušos arhitektūru, tai skaitā burvīgām koka mājām un bruģakmens ielām, kas ļauj apmeklētājiem ieskatīties pagātnē – Kuldīgas vecpilsēta ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.

Kuldīga bez dabas skaistuma ir kultūras centrs, kurā visa gada garumā notiek dažādi pasākumi un festivāli, kas cildina vietējās tradīcijas un radošumu. Ar savu mierīgo gaisotni un valdzinājumu Kuldīga piedāvā patiesi burvīgu pieredzi tiem, kas meklē Latvijas vēstures un dabas bagātības.

Uzzini Vairāk