17/5/2024
LIEPĀJA, LATVIJA

WRC Latvijas posms uzsāk e-sporta turnīru

Sagaidot FIA pasaules rallija čempionāta Latvijas posma Tet Rally Latvia norisi, tiek ieviesta jauna e-sporta aktivitāte – X3000 LV Virtual Rally Challenge, interneta vietnē www.x3000play.com šodien uzsākot arī dalībnieku pieteikšanos un reģistrāciju turnīram. Jūnija laikā norisināsies priekšsacīkstes, starp visiem rallija un digitālo sportu interesentiem noskaidrojot četrus ātrākos, kuri 11. jūlijā, īpašā Tet Rally Latvia pasākumā Rīgā, piedalīsies X3000 Rallija Izaicinājuma Lielajā finālā un sacentīsies par Tet Rally Latvia un X3000 nodrošināto unikālo galveno balvu – izvizināšanas braucienu ar Sports Racing Technologies rallija auto pa Biķernieku trasē izveidoto WRC Latvijas rallija pirmo ātrumposmu.

©Tet Rally Latvia

X3000 Rallija Izaicinājumā priekšsacīkstes paredzētas trīs posmos, kas norisināsies laikā no 1. līdz 30. jūnijam, katru no kārtām paredzot desmit dienu garumā. Vispirms dalībniekiem būs virtuāli jāsacenšas pa Igaunijas ātrumposmiem (1.-10. jūnijs), tad jāveic Somijas ātrumposmi (11.-20. jūnijs), savukārt noslēdzošajā kārtā jābrauc pa Zviedrijas ātrumposmem (21.-30. jūnijs). Visu trīs priekšsacīkšu kārtu (Igaunija, Somija un Zviedrija) rezultāti tiks summēti kopā, lai tādējādi noskaidrotu četrus ātrākos, kuri piedalīsies Lielajā Finālā. Pie tam, lai jau tā izaicinošo X3000 Rallija Izaicinājumu padarītu par patiešām sarežģītām un aizraujošām sacensībām, noskaidrojot īsteni ātrāko e-sporta braucēju, priekšsacīkstes paredzēts veikt ar augstāko grūtības pakāpi jeb Hardcore Damage.

X3000 Rallija Izaicinājumā drīkst piedalīties dalībnieki, kuri ir sasnieguši vismaz 18 gadu vecumu, un kuriem kādā no četrām videospēļu platformām – PlayStation, Xbox, EA Play vai Steam ir pieejama EA SPORTS veidotā FIA pasaules rallija čempionāta spēle WRC.

“X3000 ir mūsdienīgākais kazino Latvijā, savukārt e-sports ir augošākais no sporta veidiem. Tāpēc atbalstīt šādu pasākumu ir ne tikai prieks, bet arī gandrīz pienākums. Lai uzvar ātrākais!”Rihards Streiķis, X3000 mārketinga vadītājs Latvijā.
“Sarīkojot augstākā sportiskā līmeņa rallija sacensības Latvijā, man ir liels prieks, ka mums arvien pievienojas partneri, ar ne zemākiem mērķiem un ar ne mazāk aizraujošām aktivitātēm mūsu rallija interesentiem Latvijā. Šodien ar prieku varam paziņot, ka Tet Rally Latvia esam pievienojuši jaunu virtuālo platformu, kuras prasmīgākajiem dalībniekiem tiks nodrošinātas visnotaļ unikālas balvas – vizināšana īstā rallija auto pa Biķernieku trasi un gan VIP, gan ieejas biļetes uz WRC Tet Rally Latvia pirmo ātrumposmu ,” izsakās Raimonds Strokšs, Tet Rally Latvia direktors.

X3000 Rallija Izaicinājums tiek rīkots sadarbībā ar GMR.lv Latvijas geimeru portālu, sekojiet aktualitātēm arī GMR.lv Discord kanālā https://www.gmr.lv/.

Plašāka informācija par X3000 Rallija Izaicinājumu un sacensību rezultāti: www.x3000play.com

 

FIA pasaules rallija čempionāta posmu Tet Rally Latvia, kas Latvijā norisināsies 2024. gada 18.-21. jūlijā, iespējams sarīkot pateicoties atbalstam, ko sniedz Izglītības un zinātnes ministrija, rallija pilsēta Liepāja, kā arī Rīgas valstspilsētas, Tukuma novada, Talsu novada un Kuldīgas novada pašvaldība. Īpašs paldies ģenerālsponsoram Tet, liels paldies galvenajiem sponsoriem Ramirent, Sportland un X3000, kā arī oficiālajam auto partnerim Toyota, sponsoriem SIXT, Fristads un BTA. Paldies mūsu partneriem Canon Biznesa Centrs Liepāja, Latvijas Valsts meži un Dienvidkurzemes novads. Sacensību informatīvo atbalstu nodrošina ziņu portāls DELFI un Sporta Avīze. Paldies par palīdzību visiem Tet Rally Latvia atbalstītājiem – iepirkšanās centriem AKROPOLE, AOK, Biķernieku trase, CSDD, DHL, Eco Baltia vide, Elnetworks, Flora, FN Serviss, Getic, Jānis Pūce, Löfbergs, MB Grupa, Mission Latvia, OCT Composites, Peltors, Rentadisplay, SignTech, Swecon, Swan, Törley, Travel Latvia kā arī tehniskajam partnerim Sports Racing Technologies. Tet Rally Latvia rīko RA Events kopā ar Ātruma festivālu Kurzeme un Latvijas Automobiļu federāciju.

 

Tet Rally Latvia palīdz Latvijas Bērnu atbalsta fondam

izveidot un attīstīt sociālās rehabilitācijas pakalpojuma vietu bērniem ar īpašām vajadzībām.

Aicinām arī Jūs atbalstīt šo iniciatīvu, veicot ziedojumu: http://www.lbaf.lv/lv/ka-ziedot.

©Tet Rally Latvia
©Electronic Arts
©Electronic Arts
©Electronic Arts