9/7/2024
LIEPĀJA, LATVIJA

Tet Rally Latvia servisa parks pie Liepājas Ziemeļu mola

FIA pasaules rallija čempionāta (WRC) Latvijas posma Tet Rally Latvia servisa parks šogad Liepājā atradīsies tieši pie Baltijas jūras, laukumā pie Liepājas Ziemeļu mola. Servisa parks atradīsies Atmodas bulvārī 14, un tā teritorija sasniegs kopumā 70 000 kvadrātmetru, skatītājiem sniedzot iespēju ne vien vērot komandu mehāniķu darbu, bet arī izbaudīt ralliju īpaši izveidotajā fanu zonā.

Rallija servisa parks Liepājā priekš pasaules čempionāta ir radis jaunu mājvietu, šogad tam pārceļoties uz plašo laukumu pie Ziemeļu mola. Sagatavošanās periodā ir veikta laukuma labiekārtošana, tostarp arī tā seguma nomaiņa. Servisa parka teritorijā, atradīsies ne vien komandu motormājas un teltis, bet arī no Ramirent konteineriem īpaši pielāgots rallija vadības centrs, mediju centrs, fanu zona – kur atradīsies arī ekrāns, uz kura vērot visu ātrumposmu tiešraides translācijas.

©RedBullContentPool

FIA pasaules rallija čempionāta ekipāžas servisa parkā būs sastopamas ceturtdien agri no rīta, kad Dienvidkurzemes novadā norisināsies shakedown jeb treniņu ātrumposms. Pēcpusdienā ekipāžas jau dosies izbraukumā uz Rīgu, kur paredzēta atklāšanas ceremonija un pirmais ātrumposmiem, kam piektdien, 29. jūlijā sekos ātrumposmi Tukuma novadā, Talsos un Talsu novadā. Tādējādi ekipāžas servisa parkā atgriezīsies piektdienas vakarā, plkst. 20.20. Tikmēr sestdien, 20. jūlijā, ekipāžām ir paredzēti vēl divi servisa parka apmeklējumi – pirmais no tiem plkst. 14.30, bet otrais – plkst. 20.55. Iespēja sastapt favorītus būs arī tiem, kas ceļas agrāk, pavadot ekipāžas uz dienas pirmo ātrumposmu – sestdien no plkst. 7.00, bet svētdien no plkst. 8.10, kad ekipāžas dosies uz noslēdzošajiem Tet Rally Latvia ātrumposmiem.

Laikā, kamēr automašīnas atradīsies servisa parkā pie mehāniķiem, skatītājiem būs iespēja sastapt rallija līderus un uzklausīt arī komandas vadītāju komentārus par dienas laikā pieredzēto. Šādas tikšanās ar dalībniekiem jeb Meet the Crews notiks servisa parkā izveidotajā fanu zonā – pirmā no tām piektdienas vakarā, ap plkst. 20.40, savukārt otrā no tām – sestdien, ap plkst. 21.15.

©RedBullContentPool

Servisa parkā skatītājiem sarūpēta arī īpaša fanu zona, kurā būs uzstādīts lielais ekrāns, tiešraidē translējot visus Tet Rally Latvia ātrumposmus. Fanu zonā būs arī iespējams iegādāties ēdienus un dzērienus, kā arī dažādus rallija suvenīrus, tādējādi fanu zona kļūs par vietu, kur visu četru dienu garumā, no 18. līdz 21. jūlijam, sekot līdzi WRC ekipāžu gaitām, darot to vietā, ar vēl nepieredzētu atmosfēru.

Kā nokļūt Servisa parkā?

Navigācijas instrukcijas pieejamas šeit

Adrese: Baltijas iela 15/17, Liepāja

Servisa parks atvērts skatītājiem:

Ceturtdiena, 18. jūlijs  8.00 - 21.00

Piektdiena, 19. jūlijs    8.00 - 23.35

Sestdiena, 20. jūlijs      7.00 - 00.00

Svētdiena, 21. jūlijs      8.00 - 17.00

 

Ekipāžu ierašanās servisa parkā:

Ceturtdiena, 18. jūlijs  no rīta

Piektdiena, 19. jūlijs    20.20

Sestdiena, 20. jūlijs      7.00 (došanās uz ātrumposmiem), 14.30 un 20.55

Svētdiena, 21. jūlijs      8.10 (došanās uz ātrumposmiem)

 

Tikšanās ar dalībniekiem jeb Meet the Crews:

Piektdiena, 19. jūlijs    ~20.40

Sestdiena, 20. jūlijs      ~21.55

Jaunumi un plašāka informācija par FIA pasaules rallija čempionāta (WRC) posmu Tet Rally Latvia atrodama interneta mājaslapā www.lvrally.com, kā arī sociālajos tīklos X @LVRally, Facebook @LVRally, Instagram @lvrally un TikTok @tetrallylatvia. Tikmēr jaunumi un informācija par FIA pasaules rallija čempionātu atrodama interneta mājaslapā www.wrc.com.

 

FIA pasaules rallija čempionāta posmu Tet Rally Latvia, kas Latvijā norisināsies 2024. gada 18.-21. jūlijā, iespējams sarīkot pateicoties atbalstam, ko sniedz Izglītības un zinātnes ministrija, rallija pilsēta Liepāja, kā arī Rīgas valstspilsētas, Tukuma novada, Talsu novada un Kuldīgas novada pašvaldība. Īpašs paldies ģenerālsponsoram Tet, liels paldies galvenajiem sponsoriem Ramirent, Sportland un X3000, kā arī oficiālajam auto partnerim Toyota, sponsoriem SIXT, Fristads un BTA. Paldies mūsu partneriem Canon Biznesa Centrs Liepāja, Latvijas Valsts meži un Dienvidkurzemes novads. Sacensību informatīvo atbalstu nodrošina ziņu portāls DELFI, Sporta Avīze un Talsu Vēstis. Paldies par palīdzību visiem Tet Rally Latvia atbalstītājiem – iepirkšanās centriem AKROPOLE, AOK, Ballīte Ballītē, Biķernieku trase, Conti STL, Conway, CSDD, DHL, Eco Baltia vide, Elnetworks, Flora, FN Serviss, Getic, Jānis Pūce, Liepājas Speciālā Ekonomiskā Zona, Löfbergs, MB Grupa, Mission Latvia, OCT Composites, Peltors, Rentadisplay, Rīgas Brīvostas pārvalde, Rīgas Motormuzejs, SignTech, Swecon, Swan, Törley, Travel Latvia kā arī tehniskajam partnerim Sports Racing Technologies. Tet Rally Latvia rīko RA Events kopā ar Ātruma festivālu Kurzeme un Latvijas Automobiļu federāciju.

 

Tet Rally Latvia palīdz Latvijas Bērnu atbalsta fondam

izveidot un attīstīt sociālās rehabilitācijas pakalpojuma vietu bērniem ar īpašām vajadzībām.

Aicinām arī Jūs atbalstīt šo iniciatīvu, veicot ziedojumu: http://www.lbaf.lv/lv/ka-ziedot.