8/7/2024
LIEPĀJA, LATVIJA

Tet Rally Latvia laikā notiks Food Festival

FIA pasaules rallija čempionāta posma Tet Rally Latvia laikā rallija norises pilsētās Tukumā, Talsos un Liepājā notiks Food Festival, kura ietvaros apmeklētājiem būs iespēja nobaudīt dažādus Latvijas ēdinātāju sarūpētus ēdienus.

Piektdien, 19. jūlijā, Food Festival norise paredzēta Tukumā un Talsos. Tukumā ēdienu festivāls no plkst. 8.00 līdz plkst. 22.30 būs sastopams Uguns ielā, bet Talsos no plkst. 11.00 līdz 22.30 ēdinātāji atradīsies uz Lielās ielas (netālu no krustojuma ar Zvaigžņu ielu). Festivāla ietvaros pilsētu iedzīvotājiem un viesiem būs iespēja nobaudīt labāko Latvijas ēdinātāju pagatavotos ēdienus, popularizējot pasaulē plaši zināmu ēšanas kultūru, apvienojot to ar kārtīgiem rallija svētkiem. Pie tam, Talsos paredzēta vēl kāda aizraujoša aktivitāte – Food Festival laikā interesentiem būs iespēja izmēģināt savas prasmes arī iesēžoties rallija simulatorā.

FIA World Rally Championship ©RedBullContentPool

Tikmēr rallija pilsētā Liepājā ēdienu festivāls apmeklētājus priecēs divu dienu garumā – sestdienā un svētdienā, 20. un 21. jūlijā, tam notiekot no plkst. 11.00 līdz plkst. 23.00. Food Festival apmeklētājus Liepājā sagaidīs iepretim Liepājas koncertzālei Lielais Dzintars, sniedzot iespēju gan rallija skatītājiem, gan pilsētas iedzīvotājiem izbaudīt Latvijas labāko restorānu, bāru un meistarīgāko šefpavāru radošumu. Interesentiem arī Liepājā būs iespēja izmēģināt savus spēkus rallija simulatorā, ja vien to ieplānosiet sestdien, 20. jūlijā.

Katrā no norises pilsētām ēdienu sortiments var atšķirties, tomēr paredzēts, ka Food Festival apmeklētājiem būs iespējams nogaršot dažāda stila un gaumes ēdienus, tai skaitā craft burgerus, meksikāņu tako un taizemiešu bao burgerus. Saldummīļiem būs pieejams gan saldējuma stends, gan saldās burbuļvafeles. Tikmēr atveldzēties varēs izmantojot dzērienus no kokteiļbāra sortimenta.

 

Pilsēta             Atrašanās vieta                                                  Darba laiks

Tukums             Uguns iela                                                                   19.07.2024., 08.00-22.30

Talsi                   Lielā iela un Zvaigžņu iela                                               19.07.2024., 11.00-22.30

Liepāja              Laukums koncertzāles Lielais Dzintars                         20.-21.07.2024., 11.00 – 23.00

FIA World Rally Championship ©RedBullContentPool

 

Jaunumi un plašāka informācija par FIA pasaules rallija čempionāta (WRC) posmu Tet Rally Latvia atrodama interneta mājaslapā www.lvrally.com, kā arī sociālajos tīklos X @LVRally, Facebook @LVRally, Instagram @lvrally un TikTok @tetrallylatvia. Tikmēr jaunumi un informācija par FIA pasaules rallija čempionātu atrodama interneta mājaslapā www.wrc.com.

 

FIA pasaules rallija čempionāta posmu Tet Rally Latvia, kas Latvijā norisināsies 2024. gada 18.-21. jūlijā, iespējams sarīkot pateicoties atbalstam, ko sniedz Izglītības un zinātnes ministrija, rallija pilsēta Liepāja, kā arī Rīgas valstspilsētas, Tukuma novada, Talsu novada un Kuldīgas novada pašvaldība. Īpašs paldies ģenerālsponsoram Tet, liels paldies galvenajiem sponsoriem Ramirent, Sportland un X3000, kā arī oficiālajam auto partnerim Toyota, sponsoriem SIXT, Fristads un BTA. Paldies mūsu partneriem Canon Biznesa Centrs Liepāja, Latvijas Valsts meži un Dienvidkurzemes novads. Sacensību informatīvo atbalstu nodrošina ziņu portāls DELFI, Sporta Avīze un Talsu Vēstis. Paldies par palīdzību visiem Tet Rally Latvia atbalstītājiem – iepirkšanās centriem AKROPOLE, AOK, Ballīte Ballītē, Biķernieku trase, Conti STL, Conway, CSDD, DHL, Eco Baltia vide, Elnetworks, Flora, FN Serviss, Getic, Jānis Pūce, Liepājas Speciālā Ekonomiskā Zona, Löfbergs, MB Grupa, Mission Latvia, OCT Composites, Peltors, Rentadisplay, Rīgas Brīvostas pārvalde, Rīgas Motormuzejs, SignTech, Swecon, Swan, Törley, Travel Latvia kā arī tehniskajam partnerim Sports Racing Technologies. Tet Rally Latvia rīko RA Events kopā ar Ātruma festivālu Kurzeme un Latvijas Automobiļu federāciju.

 

Tet Rally Latvia palīdz Latvijas Bērnu atbalsta fondam

izveidot un attīstīt sociālās rehabilitācijas pakalpojuma vietu bērniem ar īpašām vajadzībām.

Aicinām arī Jūs atbalstīt šo iniciatīvu, veicot ziedojumu: http://www.lbaf.lv/lv/ka-ziedot.