21/12/2023
LIEPĀJA, LATVIJA

Tet Rally Latvia apmeklētājiem pieejama VIP Programma

No šodienas tirdzniecībā pieejamas Tet Rally Latvia VIP biļetes, FIA pasaules rallija čempionāta Latvijas posma apmeklētājiem ļaujot izbaudīt pasākumu īpašā atmosfērā. Skatītājiem iespējams izvēlēties sev piemērotāko – sākot ar VIP programma vienas dienas garumā, un beidzot ar VIP biļeti uz visām četrām Tet Rally Latvia dienām.


VIP Programmas apmeklētājiem būs pieejams:

·         sagaidīšanas dzēriens un atvērtais bārs (alus, sidrs, ūdens, kafija, tēja);

·         VIP bārs ar iespēju iegādāties dzērienus;

·         ēdināšana;

·         pārredzams skats uz ātrumposmu, kā arī ekrāns;

·         bērnu rotaļu stūrītis;

·         labiekārtotas, paaugstināta komforta labierīcības.

 

Iegādājoties VIP biļeti visām rallija dienām, VIP viesi var apmeklēt arī jebkuru citu rallija ātrumposma skatpunktu visās rallija norises dienās. Iegādājoties VIP biļeti vienai dienai vai arī apvienoto divu dienu biļeti, viesi var apmeklēt arī citus konkrētajā dienā notiekošo ātrumposmu skatpunktus. VIP biļete neiekļauj autostāvvietu, bet to ir iespējams iegādāties atsevišķi – ar vienu VIP biļeti ir iespējams iegādāties vienu autostāvvietas biļeti katrai rallija norises dienai. VIP autostāvvietā vietu skaits ir ierobežots. Autostāvvietas caurlaides cena vienai rallija dienai ir 15 eiro.

Bērniem līdz 10 gadu vecumam (ieskaitot) tiek nodrošināta bezmaksas ieeja, taču bērnu biļete ir jāieliek pirkuma grozā kopā ar citām ieejas biļetēm - ja bērnu biļete netiks izņemta, ieeja ātrumposmos bērnam tiks liegta. Jauniešiem no 11 līdz 17 gadiem (ieskaitot) VIP biļetes cenai tiek piemērota 50% atlaide no pieaugušo VIP biļetes cenas. Bērniem un junioriem pie ieejas ātrumposmos būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.


Tet Rally Latvia VIP biļetes iegādājies ŠEIT.


FIA pasaules rallija čempionāta posmu Tet Rally Latvia, kas Latvijā norisināsies 2024. gada 18.-21. jūlijā, iespējams sarīkot pateicoties atbalstam, ko sniedz Izglītības un zinātnes ministrija, rallija pilsēta Liepāja, kā arī Rīgas, Tukuma novada, Talsu novada un Kuldīgas novada pašvaldība. Īpašs paldies ģenerālsponsoram Tet, liels paldies galvenajiem sponsoriem Ramirent un Sportland, kā arī sponsoriem SIXT, Fristads un BTA. Paldies Tet Rally Latvia partneriem Canon Biznesa Centrs Liepāja, Latvijas Valsts meži un Dienvidkurzemes novads. Sacensību informatīvo atbalstu nodrošina ziņu portāls DELFI. Paldies par palīdzību visiem Tet Rally Latvia atbalstītājiem AKROPOLE, DHL, Elnetworks, Flora, FN Serviss, Jānis Pūce, Löfbergs, MB Grupa un Törley, kā arī tehniskajam partnerim Sports Racing Technologies. Tet Rally Latvia rīko RA Events kopā ar Ātruma festivālu Kurzeme un Latvijas Automobiļu federāciju.